کارهای کوچکی که خانم ها را خیلی خوشحال میکند - Happy lady

Happy lady - کارهای کوچکی که خانم ها را خیلی خوشحال میکندصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:473

کسی نیست که هر لحظه کادو گرفتن را دوست نداشته باشد. اما این مادیات نیستند که ثابت می کنند تا چه اندازه به یکدیگر اهمیت می دهید و همانطور که همه می گویند عمل کردن تاثیر بیشتری نسبت به حرف دارد
هدایای با شکوه و حرکات بزرگ ناخوشایند نیستند.
 کسی نیست که هر لحظه کادو گرفتن را دوست نداشته باشد. اما این مادیات نیستند که ثابت می کنند تا چه اندازه به یکدیگر اهمیت می دهید و همانطور که همه می گویند عمل کردن تاثیر بیشتری نسبت به حرف دارد.

درباره روز او بپرسید
پرسیدن یک سوال به سادگی “امروزت چطور بود؟” حتی کسل ترین خانم ها را نیز به وجد می آورد. به آن ها نشان دهید که کارهای کوچک شان برای تان مهم است و دوست دارید بیشتر درباره آن ها بدانید.


درب ماشین را برایش باز کنید
حتی اگر مدت زیادی از آشنایی تان می گذرد باز هم این رفتار مودبانه برای خانم ها تحسین برانگیز است.


به حرف هایش گوش دهید
گوش دادن نه به این معنا که درحال چک کردن ایمیل تان سرتان را تکان دهید به این معنی که گوش می دهید. گوش دادن علاوه بر نشان دادن احترام نشان می دهد که حرف هایش برای تان جالب است و ارزش توجه شما را دارد.


به او زنگ بزنید
با این که امروزه ارتباط غیر پیامی خیلی کم شده گوشی را بردارید و با او تماس بگیرید. این یعنی می خواهید به جای صفحه پیام صدایش را بشنوید.


از او تعریف کنید
تعریف و تمجیدهای دائم برای یک خانم کسل کننده است. اما وقتی به چیزی که در او دوست دارید مثل نحوه لباس پوشیدن یا یکی از ویژگی هایش اشاره می کنید برای آن ها بسیار لذت بخش است.

به یاد آوردن جزئیاتی از یک گفتگوی قدیمی
وقتی نکته مهمی که قبلا متذکر شده بودند را به زبان بیاورید نشان داده اید که آن موقع حواستان به صحبت های او بوده است.


دستش را بگیرید
این نکته برای همه بدیهی و واضح است اما گاهی اوقات این رفتار دوست داشتنی نادیده گرفته می شود. گرفتن دست ها برای خانم ها رفتاری محبت آمیز است و به او نشان می دهید که از بودن در کنار او افتخار می کنید.


پیام های دوست داشتنی و شیرین بفرستید
حتی فرستادن یک پیام کوتاه و فوری مثل “امیدورام روز خوبی داشته باشی” یا “دلم برات تنگ شده” هم کافی است. با فرستادن پیام به او نشان می دهید که به فکرش هستید و باعث می شوید لبخند به لبانش بنشیند و این رفتار شما که لحظه ای خارج از برنامه های تان به او اختصاص می دهید برایش تحسین برانگیز و لذت بخش است.

غیر منتظره  بگویید دوستت دارم

وقتی درست زمانی که انتظارش را ندارد به او این جمله را بگویید تاثیر بیشتری در او خواهد داشت. این جمله را هر زمانی می توانید بگویید: هنگام رانندگی، در سکوت، هنگام تماشای تلویزیون .


زنان نسبت به مردان و يا شايد بخاطر نقششان به عنوان مادر احساس نياز بيشترى به عشق و احساس تعلق دارند،
غالبا اين بدان معناست كه زنان مايلند محبت بيشترى نثار ديگران كنند

زنان غالبا بر اساس اين تفاوت ژنتيكى خود را با مردانى در رابطه ميبينند كه به اندازهء انتظارشان به آنها ابراز علاقه نميكنند.
در چنين شرايطى هر دو طرف دچار ناكامى ميشوند.
زن به دليل اينكه انقدر كه بايد از سوى مرد محبت دريافت نميكند و مرد به دليل نياز كمترش به محبت برايش دشوار است علت نياز بالاى زن به ابراز و دريافت محبت را درك كند.
اما نياز كمتر مرد به محبت مانع از يادگيرى او در ابراز عشق و محبت نيست.
اين آموزش به مرد بايد توسط زن  و آهسته انجام پذيرد.

جادوی کلمات در روابط با همسرتان را شوخی نگیرید. حرف‌های شما و حسی که برای او ایجاد می‌کند می‌تواند آنقدر تأثیرگذار باشد که زندگی‌تان را متحول کند

مردان زمانیکه خانم ها سرشان را روی شانه یا گردن شان می گذارند احساس صمیمیت و نزدیکی و مالکیت می كنند و اين تكنيكى بسيار ظريف براى به دست آوردن دوباره قلب همسرتان مى باشد!

زنان دربه خاطرآوردن چهره واسامی بهترازمردها هستند وکمترازمردان دچارفراموشی میشوند

 زنها وقتي دلگيرند هر چه بپرسي ميگويند هيچي... مهم نيست. ميگذرد.
اين يعني هيچ جا نرو كنارم بنشين دوباره بپرس، دوباره پرسيدن هايت حالم را خوب ميكند.