آيفون آكبند لاك يا آنلاك - Unlock iPhone

Unlock iPhone - آيفون آكبند لاك يا آنلاكصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:700

براي تشخيص اينكه آيفون آكبند ما لاك يا آنلاك است شما دو راه ساده داريد!طبيعتا وقتي شما الان داريد از ايفونتان استفاده ميكنيد گوشي شما انلاك است!در اين بحث موضوع آيفون هاي لاكي كه انلاك شده است معيار ما نيست و به صورت كلي به لاك يا آنلاك بودن آيفون ميپردازيم
روش خودموني :

اولین راهی که به ذهن می رسد،قرار دادن سيم كارت ايران است . گوشی را خاموش-روشن کرده و به نوار آنتن یک نگاهی می اندازیم، اگر نام اپراتور را دیدیم، گوشی آنلاک است. اگر هم قفل باشد با پیغام خطا برای قرار دادن یک سیمکارت معتبر مواجه می شویم!

روش تحت شبکه:

به وبسایت IMEI.info برويد!

گام اول پس از ورود به سایت ایجاد یک حساب کاربری است، که سریع و راحت انجام می شود. اگر هم حساب گوگل یا فیسبوک داشته باشیم که از این هم راحت تر بوده و با چند کلیک عضو سایت می شویم.

گام بعدی در آوردن کد IMEI گوشی است. سریع ترین راه وارد نمودن #٠٦#* است که فورا IMEI را به ما می دهد.

بعد از فهمیدن IMEI وارد سایت IMEI.info می شویم و کد را وارد می نماییم . یک سری اطلاعات در رابطه با گوشی نمایش داده می شود که ممکن است تمامی آن درست نباشد.

در سمت راست صفحه و پایین تصویر آیفون یک دکمه سبز رنگ با عنوان “SIMLOCK & WARRANTY” قرار دارد و اطلاعاتی که به دنبال آن هستیم درست در زیر همین دکمه نهفته است.

بر روی این دکمه کلیک می کنیم و به پیغام نمایش داده شده با کلیک بر روی Check Apple phone details پاسخ مثبت می دهیم.

پس از چند ثانیه لیستی از اطلاعات به نمایش در می آید که در انتهای آن و مقابل فیلد SIM lock می توانیم قفل بودن (Locked) یا نبودن (Unlocked) آیفون خود را بررسی کنیم

deylearn