نرم افزار دریم ویور - Software Dreamweaver

Software Dreamweaver - نرم افزار دریم ویورصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:331

نرم افزار Dreamweaver یکی از معروفترین و محبوبترین برنامه های طراحی وب سایت به شمار می رود، این نرم افزاردر سال 1997 توسط شرکت ماکرومدیا وارد بازار شد و در مدت زمان کوتاهی توانست توجه طراحان وب را  برای طراحی سایت مربوطه به خود جلب کرد.
نرم افزاردریم ویور در لغت به معنای خیال پرداز یا رویا باف است ویک برنامه ایجاد صفحات وب است که کاربا آن بسیار آسان است. نرم افزارDream weaver  به عنوان یک برنامه جامع به کاربران اجازه می دهد تا طراحی سایت را ازمرحله اولیه طراحی شروع کرده وتا مراحل بعدی یعنی به کارگیری فناوری های پیچیده واسکریپت نویسی های مختلف، ادامه دهند. همچنین افراد مختلف که به صورت گروهی روی پروژهای خاص به خصوص طراحی وب سایت حرفه ای با یکدیگر کارمی کنند می توانند از این نرم افزاربه عنوان یک ابزارمدیریت سایت استفاده کنند. با توجه به مزیتهای فوق العادۀ Dreamweaver ومحیط زیبا و کاربرپسند، پشتیبانی از اغلب زبانهای تولید صفحات ایستا و پویای وب و به ویژه پشتیبانی کامل از زبانهایی مانند فارسی و عربی از ویژگیهای این نرم افزار محسوب میشود که باعث گردیده بخش عمده ای از طراحان صفحات وب، این نرم افزار را به عنوان گزینه نخست خود برای ایجاد وب سایت های ایستا یا پویا انتخاب نمایند.

این نرم افزار برای ایجاد صفحات وب به زبانهای HTML و XHTML و تولید فایلهای XML، CSS و نوشتن کدهای جاوااسکریپت کاملا مناسب است. علاوه بر این، Dreamweaver قادر بوده از آخرین نسخه های زبان های تولید صفحات وب پویا پشتیبانی کند و بنابراین در محیط این برنامه می توانید کدهای JSP ،ASP . NET ،ASP ،PHP و ColdFusion را وارد و عملکرد آن را در مرورگرهای مختلف ارزیابی کنید-دی لرن

لینک دانلود