اشتراک گذاری اپ های گوگل پلی - Share apps Google Play

Share apps Google Play - اشتراک گذاری اپ های گوگل پلیصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:280

اپلیکیشنها و بازیهای خریداری شده از پلی استور را با اعضای خانواده به اشتراک بگذارید
 همین چند وقت پیش بود که گوگل در کنفرانس سالانه خود خبر خوشحال کننده و جالبی در مورد به اشتراک گذاری برنامه‌های خریداری شده از گوگل با دیگر اعضای خانواده منتشر شد. حتی گوگل با انتشار API جدید به توسعه‌دهندگان این امکان را داد از این ویژگی جدید در برنامه‌هایشان استفاده کنند.

⭕️ سیستم جدید این امکان را به کاربران میدهد که با یکبار خرید یک برنامه از پلی استور، آن را با اعضای خانواده خود تا حداکثر شش اکانت به اشتراک بگذارند. این به این معنی است که دیگر نیازی به خرید مجدد برای آنها نیست، یا آنها مجبور نیستند از اکانت شما برای دانلود و استفاده از آن برنامه، استفاده کنند.

⭕️ این سیستم قرار بود بطور رسمی از امروز در پلی استور قرار داده شود . ولی احتمال دارد همه بصورت همزمان این ویژگی را در حال حاضر نداشته باشند و یا اینکه در ورژن بعدی پلی استور این ویژگی گنجانده شود. بهترین راه برای چک کردن این ویژگی این است که به پلی استور خود مراجعه کرده و از اسلاید سمت راست گوشی، گزینه اکانت را انتخاب کنید، اگر در این صفحه گزینه Family اضافه شده باشد نشان میدهد شما خوش شانس هستید و هم اکنون میتوانید از این ویژگی استفاده کنید

منبع:itvera