حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوها - UFO

UFO - حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوهاصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:1338

آمریکای ها میگویند آدم فضایی ها حقیقت دارند!
و به‌زودی حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و یوفوها افشا خواهند کرد!
براساس گزارش های منتشر شده،  باراک حسین اوباما رئیس جهور فعلی ایالات متحده آمریکا می خواهد پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود حقایقی در مورد بیگانگان فضایی و اشیای ناشناس پرنده که به یوفو (UFO) مشهور هستند افشا کند.وی از سال 2009 در این سمت قرار دارد و ظاهرا آخرین روزهای کاری او با افشای اطلاعات فوق سری مرموزی حیات فرازمینی و موجودات فضایی همراه است.

⭕️طبق گزارشات منتشر شده، اوباما در شرف برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از پایان دوره ریاست جمهوری خود است تا اطلاعات مهمی از فعالیت‎های یوفو در سطح کره زمین افشا کند.

⭕️این در حالی است که نامزد حزب دموکرات یعنی خانم هیلاری کلینتون نیز در تبلیغات ریاست جمهوری خود همین وعده را داده است.به نظر می رسد که حزب دموکرات آمریکا در آستانه پرده برداری از یکی از بزرگ‎ترین رازهای تاریخ کره زمین و بشریت می‎باشد.

⭕️استفان باست، مدیر اجرایی تشکیلات Paradigm Research Group که به اختصار (PRG) نیز شناخته می‎شود، اعتقاد دارد که رویداد دیوانه‎ کننده‎ای در راه است. وی می گوید که آقای دیوید کامرون نخست‌وزیر بریتانیا نیز پس از مدتی به این جریان می‎پیوندد. پس یک برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده برای پایان دادن به تمامی شایعات حول هوش فرازمینی در حال تدوین است.

⭕️حدود 20 سال است که از کاخ سفید خواسته شده تا اطلاعات طبقه بندی شده و سری مربوط به بیگانگان فضایی و یوفوها را افشا نماید.طی جنگ سرد، اتفاقات عجیبی در زمینه یوفو افتاد که به “حیاط کاخ سفید” مشهور است. از آن زمان فشار بر کاخ سفید جهت افشای حقیقت بالا گرفت اما رئیس جمهور وقت آن زمان آمریکا، با تصویب قانون جدیدی تحت عنوان “قانون امنیت ملی”، دولت را از  افشای این قبیل اطلاعات منع نمود و در این راستا به صورت غیر رسمی، قوانین مختلفی به ارگان‎های زیر مجموعه نیز داده شد که از دریافت هر گونه گزارش حول مشاهده یا برخورد با اشیای پرنده ناشناس منع شدند. پس از آن جو سنگینی در زمینه یوفولوژی در آمریکا حکمفرما شد اما شاید اکنون می‎توانیم خود را در آستانه کشف حقیقیت بیابیم.

⭕️در تاریخ 11 مه سال جاری، جاش ارنستسخنگوی کاخ سفید توسط گزارشگر آسوشیتد پرس یعنی Jeff Bower مورد پرسش قرار گرفت و جوابی که وی از کاخ سفید دریافت نمود، بسیار جالب توجه است:

⭕️موضوع بیگانگان فضایی و یوفوها در سال جاری به یک واقعیت تبدیل می‎شود ، سر خط اخبار روزنامه ها شده و تمام مردم جهان راجب آن صحبت خواهند کرد.