اقامت درکویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه - البقاء في الثواب الكويت يتزوج المرأة المطلقة

البقاء في الثواب الكويت يتزوج المرأة المطلقة - اقامت درکویت پاداش ازدواج با زنان مطلقهصندوق پیام 0   |  پرينت   |  بازدید:1812

مقامات کویت اعلام کردند به مردان کشورهای اسلامی که با زنان مطلقه کویتی ازدواج کنند 15000 دلار پاداش و اقامت کویت با حقوق مکفی میدهد!
35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.
اقامت درکویت پاداش ازدواج با زنان مطلقه
در این خبر آمده است: بدست آوردن اقامت در همه کشورهای عربی بسیار سخت است و این امر می تواند دریافت اقامت در کویت را آسان نماید.
این پایگاه خبری در تشریح موضوع ازدواج کفالتی نوشت: این ازدواج بر دو نوع است در نوع اول مبلغی به عنوان مهریه زن در نظر گرفته می شود و در نوع دوم که ازدواج با شخص خارجی صورت می گیرد بر سر مبلغ معینی به عنوان مهریه توافق می شود، ولی دریافت مبلغ به انجام عملیات اقامت مشروط می شود تا در صورتی که موضوع اقامت حل نشود، مبلغ توافق شده به مرد برگردانده شود.
براساس آمارهای رسمی کویت، 35 درصد زنان بالای 35 سال در این کشور مجرد هستند.
یک نماینده مجلس کویت سال های قبل در طرحی برای حل معضل زنان مجرد، خواستار صدور قانونی برای امکان ورود `همسران زیباروی` از کشورهای اسلامی و با ویژگی های خاص برای زنان کویتی شده بود.
مجلس کویت برای پایان بخشیدن به آنچه `بحران زنان مجرد` نامیده شده در سال های قبل پیشنهادی را ارائه داده بود که بر اساس آن، دولت کویت مکلف می شد به کسانی که تجدید فراش کنند مبلغ 15000 دلار جایزه پرداخت کند